سايت اينترنت بانك     سايت اينترانت بانك  |  ورود
شنبه 28 دی 1398
جستجو
  پایگاه​‌های اطلاعاتی » Civilica
حداقل درج متن/HTML

 

 

 

 

عنوان: مقالات کنفرانس‌های کشور(Civilika)

ناشر: انتشارات بوم سازه

پوشش زمانی : 1384 -

پوشش جغرافیایی : ایران و به صورت محدود کشورهای دیگر

موضوع : همه موضوعات

در پایگاه سیویلیکا، به صورت یکپارچه به سه پایگاه سیویلیکا (مقالات علمی پژوهشی کنفرانسها و ژورنالهای داخلی و مقالات ISI)، پایگاه لایبرریا (ایبوکهای تخصصی زبان اصلی) و پایگاه پژوهش (بانک پروژه های و تحقیقات دانشجویی) دسترسی خواهید داشت.

 زبان : عمدتا" فارسی

دوره روزآمد شدن : متفاوت بر اساس دوره انتشار منابع مختلف  

 پوشش اطلاعاتی : سیویلیکا، یک وب سایت مرجع ارائه کننده مقالات کنفرانس های علمی کشور است که هدف از راه اندازی آن، ایجاد بستری مناسب جهت جلوگیری از پراکنده شدن نتایج تحقیقها و مطالعات محققان و دانشمندان ایرانی و آگاهی از کنفرانسهای آتی کشور است.

از ۱۶ مهرماه ۱۳۸۴، این سایت فعالیت خود را به صورت رسمی فقط در حوزه مهندسی عمران آغاز نمود؛ که در لحظه راه‌اندازی حدود ۳۰۰۰ مقاله در بانک مقالات تخصصی آن موجود بود. قدیمی‌ترین مقاله موجود در این پایگاه مربوط به سال ۱۳۶۵ است و مقالات کنفرانس‌های جدید به فاصله اندکی در این مجموعه نمایه و به‌صورت عمومی منتشر می‌شوند.

در حال حاضر مقالات کلیه رشته های علمی در چهار طبقه بندی اصلی «علوم فیزیکی و مهندسی»، «علوم سلامت»، «علوم زیستی» و «علوم اجتماعی» را ارایه می نماید.

در بخش اطلاعات کتاب‌شناختی مقالات، اطلاعات نحوه استناد به مقاله نیز ارائه می‌شود. سیویلیکا به نمایه‌سازی و انتشار مقالاتی می‌پردازد که تأییدیه داوران کنفرانس را داشته باشند و به عنوان پذیرفته‌شده در همایش از سوی دبیرخانهٔ کنفرانس جهت نمایه‌سازی ارسال شوند.

در مهرماه سال ۱۳۸۸ همزمان با آغاز پنجمین سال فعالیت، زیر مجموعه بانک مقالات کنفرانسهای خارجی راه‌اندازی شد. در سال ۱۳۸۹، زیر مجموعه ارائه کتابهای الکترونیکی، و از دی ماه ۱۳۹۴ بخش علم سنجی و رتبه‌بندی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور بر اساس آمار تولید مقالات، در پایگاه سیویلیکا رونمایی گردید. در این بخش بیش از ۴۳۰مرکز علمی ایران بر مبنای تعداد مقالات نمایه شده آنها در سیویلیکا رتبه‌بندی شده‌اند و این رتبه‌بندی در تقسیم‌بندی دانشگاه‌های دولتی، آزاد و پژوهشگاه‌ها قابل مشاهده و بررسی است.

نحوه دسترسی : از طریق  IP

آدرس دسترسی :  از طریق صفحه وب کتابخانه و http://www.civilica.com

راهنمای استفاده


  

  

  حق انتشار 2020 کتابخانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران